Juha Kares pasakos savo sėkmės istoriją

2015 Lapkritis 5 d.

 

REGISTRACIJA PRATĘSTA iki lapkričio 20 d. 12.00 val.

Dirbti su šunimis pradėjęs vos 14 metų, dabar Juha Kares yra vieno žinomiausių pasaulyje veislynų „Chic Choix“ savininkas (Helsinkis, Suomija).

Jo veisiamų šunų veislių sąrašas išties nemažas: Lasos apsai, airių seteriai, Skajaus terjerai, italų brakai, karaliaus Karolio spanieliai, Berno zenenhundai ir kiti.

Net 400 jo veisiamų šunų yra tapę čempionais, daugiau nei 1000 šunų laimėjo prizines vietas Best in Group konkursuose. Ir tai ne visi šio patyrusio veisėjo bei tarptautinio šunų teisėjo pasiekimai.

Lapkričio 21 d. (šeštadienį) Juha Kares viešės Lietuvoje ir pirmą kartą papasakos savo sėkmės istorija su mūsų šalies kinologais.

Seminaro metu jis dalinsis patarimais ir įžvalgomis apie sėkmingo šunų veislyno valdymą, atsakys į jūsų klausimus.

Seminaras vyks laisvalaikio ir konferencijų centre „Siesta“ (Pakrantės g. 4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.). http://www.restoranassiesta.lt/kaip-mus-rasti

Renginio laikas: 10-18 val.

Seminaras vyks anglų kalba, bus sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą.

Maloniai prašome šunų veisėjus, kurie Lietuvos kinologų draugijoje planuoja registruoti savo veislyną, registruotis http://www.mesirsunys.lt/renginiai/veiseju-mokymai/.

Seminaro organizatoriai – Royal Canin Lietuva suteikė tokią nemokamą galimybę, tačiau dalyvių skaičius ribotas (galime registruoti tik 20 veisėjų). Seminaro dalyviai gaus sertifikatus.

Primename, kad šunų veisėjai, norintieji registruoti veislyną, turi būti išklausę LKD veisėjo kursų programą – mažiausiai keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuotus seminarus.