Šiaulių parodoje – Mokymo centro apgultis

2014 Spalis 6 d.

 

Šiaulių arenoje spalio 5 d. vyko visų veislių šunų paroda, o jos metu – šunų vikrumo varžybos ir Mokymo centro pramoginė - edukacinė programa. Mokymo centro komanda kartu su bičiuliais – UAB „Taurės“ arenoje įsirengė atskirą stendą ir tikrai nesitikėjo tokios susidomėjusiųjų apgulties.

UAB „Taurės“ Šiaulių parodų metu jau ne pirmi metai organizuoja vaikų kūrybos konkursus-parodėles. Šį rudenį vaikų ugdymo įstaigose jie vėl iš anksto paskelbė lipdinių konkursą „Mano augintinis“. Vaikų darbeliai buvo eksponuojami parodoje, visi dalyviai gavo gražias atminimo rozetes su pavaizduotomis šunų veislėmis, o trijų gražiausių lipdinių autoriams buvo įteiktos atminimo taurės.

Lopšelio - darželio „Varpelis“ pedagogų, ugdytinių ir tėvelių nuomone, tai buvo ne tik smagiai, bet ir turiningai praleistas laikas, jie dėkojo už gražią šventę ir idėją užimti vaikus.

„Kaip smagu, kad, apžiūrėjus gyvūnus, galima ir rankeles pamiklinti: nuspalvinti, nupiešti, iškirpti, paklijuoti ar tiesiog pabendrauti. Tai dar vienas žingsnis mokant pamilti keturkojus draugus“, – atsiminimų knygoje parašė Dainiaus Mykolo mama Daina.

Kiti lankytojai prisipažino nustebę, jog atėjus į parodą jų laukė specialiai vaikams ir šeimoms įrengta vieta, jie džiaugėsi šuniukus pamatę ne tik gyvai, bet ir galėję iškart juos nupiešti. Jie tai vadino nauja ir labai įdomia patirtmi.

„Tokią lankytojų apgultį Mokymo centro stende patyriau pirmą kartą, – įspūdžiais iš parodos dalijosi MC projektų vadovė Augustė Šedytė. – Daryti trijų dimensijų „šuniškus atvirukus“, lankstyti origamius, piešti mylimo augintinio portretą – vaikams patiko viskas!“.

 

Myli šunis, patinka švietėjiška veikla, nori atlikti profesinę praktiką, turiningai praleisti laisvalaikį – prisijunk prie LKD Mokymo centro komandos! E. p. svietimas@kinologija.lt.

Guodos Kavaliauskaitės nuotr.