Šnauceriai ir pinčeriai pakvietė į parodą

2015 Rugsėjis 28 d.

 

Tarptautinė šnaucerių ir pinčerių paroda, trumpiau ISPU Show, kasmet rengiama vis kitoje Europos šalyje. Tai garbė ir nemenkas išbandymas tos šalies kinologams, o tuo pačiu tai unikali galimybė pamatyti pačius gražiausius pasaulio šnaucerius ir pinčerius, susitikti su jų veisėjais.

Šiemet teisė organizuoti tokio rango parodą teko Lietuvos šnaucerių mylėtojų klubui (LŠMK).

Rugsėjo 26 dieną Parodų centre Litexpo rinkosi ISPU dalyviai, o rugsėjo 27-ąją ten pat įvyko specializuota LŠMK paroda.

Kad renginys dalyviams, svečiams ir žiūrovams paliktų kuo malonesnius prisiminimus, buvo parengta LKD Mokymo centro edukacinė pramoginė programa.

Ketvirtoje Litexpo salėje turėjome didelę, jaukią erdvę, kur eksponavome respublikinio konkurso „Šuns teisių knyga“ geriausius darbus.

Mokymo centro savanorė Guoda Kavaliauskaitė ten pat įkurdino pirmąją savo fotoparodą – „Nepaprastas ryšys“.

 

Specialiai šiai parodai savanorių pagaminti plakatai ir dėžutės – popieriniai šnauceriai traukė visų akį. Netrūko smalsuolių ir prie LŠMK prezidentės Mildos Banevičiūtės šnaucerių kolekcijos.

Į parodą atėję vaikai žaidė „šuniškus“ stalo žaidimus, laimėjo prizų, karpė, darė atvirukus su šunų atvaizdais, klausinėjo apei Jaunųjų kinologų studiją, veikiančią LKD Mokymo centre.

Prie Mokymo centro pieštukų klijavo čia pat pasidarytus šnaucerių siluetus, kalbėjosi apie šunų veisles.

Pasak parodos dalyvės iš Rusijos, tokia edukacijos zona šunų parodoje atspindi šiuolaikišką, atsakingą mūsų organizacijos požiūrį į kinologiją.   

Myli šunis, patinka švietėjiška veikla, nori atlikti profesinę praktiką, turiningai praleisti laisvalaikį – prisijunk prie LKD Mokymo centro komandos! E. p. savanoriai@kinologija.lt.

Guodos Kavaliauskaitės nuotr.