Spalio 28 d., trečiadienį, LKD Mokymo centro nuotolinis seminaras „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“. Lektorius - Jakovo veterinarijos centro veterinarijos specialistas Viktor Skorobogatko.

Dalyvauti seminare kviečiame šunų veisėjus, augintojus – visus, kam rūpi augintinių sveikata ir gerovė.

Veterinarijos specialistas V. Skorobogatko apžvelgs onkologinių procesų vystymosi priežastis ir genetikos įtaką. Kalbės apie dažniausiai pasitaikančius simptomus (krūties, odos, burnos ertmės navikai ir limfoma), ankstyvąją diagnostiką (metodai, nauda gydymui ir galutiniams rezultatams). Aptars onkologinių susirgimų prevencijos klausimus.

Paskaitos pradžia 18.00 val., trukmė apie 2 val.

Paskaita įskaitinė: šunų veisėjų mokymų programa pagal LKD konferencijos patvirtintą tvarką apima keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuojamus seminarus/paskaitas šunų sveikatos, mitybos, elgsenos, socializacijos bei kt. temomis. Išklausiusieji 4 paskaitas ir gavę sertifikatus šunų veisėjai gali teikti prašymus LKD veislyno statusui tvirtinti.

Negalintys prisijungti nurodytu laiku, bet užsiregistravę, turės galimybę peržiūrėti paskaitą (apie tai bus informuoti asmeniškai).

Prieš paskaitą lektoriui galima pateikti klausimus e.paštu svietimas@kinologija.lt.

 

 

Registracijos anketa.

Registruojama iki spalio 27 d.

Seminaro kaina – 30 EUR (mokėti tik pavedimu). Į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Prieš paskaitos pradžią neužsiregistravusiems ir neklausiusiems paskaitos pinigai negrąžinami. Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e.paštu svietimas@kinologija.lt. 

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – nuotolinis seminaras veisėjams.
Įmonės kodas: 190761981 SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąsk. LT 967044060001780551.