Pagrindinis - Mokymai

Užsiėmimai vaikų ugdymo įstaigose

Kodėl ir kuo naudingi vaikams užsiėmimai apie šunis?

Kuo anksčiau vaikai susipažins ir išmoks bendravimo su šunimis abėcėlės, supras šunų kūno kalbą, tuo saugesni jausis gyvūnų apsuptyje, pasitikės savimi ir taps atsakingesni.

Todėl Mokymo centras Lietuvos vaikų ugdymo įstaigose organizuoja užsiėmimus su šunimis.

Užsiėmimų tikslas – išmokyti vaikus pagrindinių saugumo taisyklių bendraujant su šunimis, supažindinti su svarbiausiais gyvūnų poreikiais. Parodyti, kad šunys yra juslios būtybės, išmokyti vaikus tinkamai elgtis įvairiose situacijose, pratinti saugiai žaisti su naminiais gyvūnais.

Kaip suplanuoti užsiėmimą?

Norėdami pakviesti mus į vaikų darželį ar mokyklą, iš anksto kreipkitės e. paštu svietimas@kinologija.lt.

Pirmiausia suderinsime jums ir mums tinkamą užsiėmimo laiką. Iš anksto aptarsime užsiėmimo temą, parengisme ir pasirašysime atitinkamus dokumentus.

Atsižvelgdami į vaikų amžių ir poreikius, numatysime tinkamą edukacinio užsiėmimo pobūdį.

Kiek tai kainuoja?

Mokymo centras užsiėmimus veda nemokamai, tačiau, norint organizuoti renginį su šunimis vaikų ugdymo įstaigoje, reikia mokamo Valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos leidimo.

Kas veda užsiėmimus?

Užsiėmimus veda Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro atstovai – etatiniai darbuotojai arba specialius mokymus baigę kinologijos savanoriai. Užsiėmimuose taip pat dalyvauja šuns vedlys/-iai ir šuo/šunys. Taip pat gali dalyvauti užsiėmimų vadovo asistentas.

Domina galimybė organizuoti mokymus jūsų organizacijoje?

Kreipkitės:
svietimas@kinologija.lt